Februári programjaink

Kedves Gyöngyikés Szülők!

Az alábbi bejegyzésben olvashatják februári programjainkat.

• Február 1-én hétfőn 16.30 órai kezdettel  Kék csoportos online Szülői értekezlet.
  • Február 3-án szerdán 16.30 órai kezdettel  Zöld csoportos online Szülői értekezlet.
  • Február 8-án hétfőn 16.30 órai kezdettel Piros csoportos online Szülői értekezlet.
  • Február 9-én kedden, 6-12 óra között március hónapra ebédbefizetés lesz az óvodában. Fizetendő térítési díj 22 napra: (2021. március 1  – március 31.) 9556.-

Az ingyenesen étkező gyermekek szülei is rendeljék meg a gyermekük étkezését az óvodatitkárnál, illetve a hiányzások esetén mondják azt le.

• Február 10-én szerdán Sárga csoportos online Szülői értekezlet.
  • Február 10-én szerdán FARSANGI KÉZMŰVES DÉLELŐTT.
  • Farsang időpontja: 2021. február 12. péntek. (Csoportos szinten kerül megrendezésre!)

A gyermekek megvendégeléséhez megköszönjük, ha hoznak: innivalót, gyümölcsöt, rágcsálnivalót.
Farsangi fánkot pedig a konyháról fogunk kapni!

• Február 18-án csütörtökön Pótebédrendelés lesz 12-18 óra között!

Mátyusné Szabó Beáta
Óvodavezető